AC Zymes

ac-zymes

AC Zymes to fundament zdrowia. Przywraca równowagę mikroflory jelit. Niezbędny do zdrowego funkcjonowania Twojego organizmu. Niewłaściwa dieta, stres, stosowanie doustnych środków antykoncepcyjnych, antybiotyków, leków hormonalnych, sterydów i innych leków, chemioterapia, radioterapia, zabiegi operacyjne w obrębie przewodu pokarmowego, stany chorobowe jelit – to tylko niektóre czynniki mogące zaburzać w miarę stabilny skład flory jelitowej zdrowych ludzi.

Opakowanie:     100 kapsułek

Cena detaliczna     81 zł ZAMÓW

Cena klubowa     61 zł ZAMÓW

Zamówienia również można składać telefonicznie : 888 200 346 lub 888 218 644

W wyniku tego dochodzi do obniżenia czy nawet całkowitego wyeliminowania „przyjaznych mikroorganizmów”, a tym samym powstania szeregu powikłań nie tylko ze strony przewodu pokarmowego.

Nowoczesny preparat AC-Zymes dostarcza w jednej kapsułce aż dwa miliardy tych „dobrych”, liofilizowanych pałeczek kwasu mlekowego. Te specyficzne produkty, zwane probiotykami, wpływają bardzo korzystnie na funkcjonowanie całego Twojego organizmu.

W obecnym świecie nie jedna osoba ma problemy z układem trawiennym i nie jest to niczym nadzwyczajnym. Jednak nie należy się z tym godzić, lecz jak najlepiej temu zapobiegać. Na złą kondycję naszego układu wpływa niezdrowy styl życia, który objawia się min. w piciu alkoholu, paleniu papierosów, nieodpowiedniej diecie bogatej w tłuszcze i cukry oraz częste branie antybiotyków z różnych powodów. Przez to flora bakteryjna w naszym jelicie zostaje poważnie naruszona, przez co nie ma już takiej odporności, jak wcześniej. Nie wszystkie składniki zostają wydalone z organizmu, dlatego często w jelitach zachodzą procesy gnilne.

Jednym z preparatów wspomagających trawienie jest AC Zymes. Dzięki niemu nasz organizm otrzymuje potrzebną ilość przyjaznych dla nas mikroorganizmów, dzięki którym nasze jelita prawidłowo funkcjonują. Są to tak zwane probiotyki, które zapewniają równowagę flory bakteryjnej. Kapsułki AC Zymes zapewniają powstawanie bakterii lactobacillus acidophilus, które utrzymują się w naszych jelitach nawet przez 10 dni. Neutralizuje ona min. toksyczne aminy, a także hamuje niebezpieczne dla nas procesy gnilne. Przywraca także równowagę drobnoustrojów całego układu pokarmowego. Baktria wspomaga także wykorzystanie białek mleka, laktozy, aminokwasów. Uczestniczą także przy syntezie wielu witamin, szczególnie z grupy B. Tabletki zawierają także duże ilości błonnika, który wpływa pozytywnie na życie bakterii jelitowych, które są nam potrzebne. Powoduje, że czujemy się dłużej syci, a nasz żołądek wydaje się bardziej pełny. Dzięki temu nie przejadamy się, co sprawia, że AC Zymes jest preparatem wspomagającym prawidłową dietę. Błonnik pełni także rolę gąbki, która wchłania wodę oraz toksyny szkodliwe dla naszego organizmu, a także kwasy tłuszczowe i cholesterol. Odpowiednie ilości błonnika wpływają także na odpowiednie funkcjonowanie naszych naczyń krwionośnych oraz serca.

AC Zymes należy do preparatów linii Calivita, które należą do produktów wspomagających nasze trawienie, a także wypróżnianie się. Należy jednak zachować wszelkie środki ostrożności, do których należy min. nie przyjmowanie preparatu z innymi lekami, które w połączeniu mogłyby nam zaszkodzić. Należy także przestrzegać stosowania leku w przypadku chorób żołądkowych i jelitowych. AC Zymes stosowany jest także jako jeden ze składników kuracji oczyszczającej, gdzie służy on fazie oczyszczenia jelit z toksyn i wydalenia niepotrzebnych składników z układu pokarmowego. Dawkowanie zależy od wagi naszego ciała, gdzie na każde 30 kg wagi przyjmować się powinno jedną tabletkę preparatu. Osoby, które zawiodły się poprzednimi preparatami, powinny spróbować zastosować AC Zymes. Jednak musi być on stosowany przy spożywaniu regularnych posiłków, ponieważ same w sobie nie mają działania leczniczego. Nie jest to drogi preparat, dlatego każdy z nas może z niego skorzystać. Jest on ogólnie dostępny. Zawiera ponad 2 miliardy bakterii, które pozytywnie wpływają na nas już po kilku dniach, dlatego regularne stosowanie go może przynieść naprawdę pozytywne rezultaty.

 

 

Z mojej praktyki lekarskiej…

Zaparcia

Zwracam się w sprawie następującego problemu. Skończyłem już 68 lat i wciąż borykam się z nieustannym zatwardzeniem. Codziennie jestem zmuszony sięgać po środki przeczyszczające, jednak jest to zbyt drastyczne rozwiązanie, które bardzo mnie męczy. Jeżeli macie jakiś produkt, który może mi pomóc, proszę, napiszcie mi o tym!

Proszę koniecznie wypijać 2 litry płynów dziennie, każdego dnia jadać surowe i świeże warzywa oraz owoce (uwzględniając grupę krwi) lub zastosować ZenThonic. Ponadto proszę zastosować Nopalin, w dawce 3 razy dziennie 1-2 tabletki, również popijając dużą ilością płynów. Warto go połączyć z preparatem Super Soya Lecithin i AC-Zymes, które wspomagają działanie Nopalinu.

dr Edith Varga

Przykry zapach z ust

Przepraszam, że zwracam się o pomoc w sprawie intymnej, ale nie wiem, co mam zrobić. Wszystkiemu winien jest brzydki zapach z moich ust. Jest nieprzyjemny nie tylko dla mnie, ale co gorsze, wstydzę się pokazywać wśród ludzi. Nie pomaga ani regularnie mycie zębów, ani płyny do płukania jamy ustnej.

W rozwiązaniu Pani problemu może pomóc produkt ParaProteX w dawce dziennej 3×1 tabletka oraz AC-Zymes 3×1 kapsułka. Polecam jeszcze dostosować dietę do swojej grupy krwi.

dr Edith Varga

Wypadanie włosów

Im bliżej wiosny, tym bardziej wypadają mi włosy. Podczas mycia wyłażą całymi garściami, więc obawiam się, że niedługo nic mi nie zostanie na głowie. Używam szamponu wzmacniającego, ale jak na razie, bez widocznych efektów. Pomyślałam, że zacznę odżywiać moje włosy również od wewnątrz, ale nie wiem, który z suplementów żywieniowych może pomóc na moją dolegliwość.

Po wykluczeniu choroby np. grzybicy lub innej choroby jelit gdzie podaje się AC Zymes poprawiający wchłanialność, należy przede wszystkich zastosować multiwitaminę. Proponuję zażywać produkt z serii Vital zgodny z grupą krwi, w dawce dziennej, dla dorosłych, 3 razy dziennie 1 tabletkę. Jeżeli nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu, należy zwiększyć ilość zażywanych naturalne witamin z grupy B oraz selenu.

dr Edith Varga

1 kapsułka AC-Zymes zawiera:
Żywe kultury bakterii Lactobacilhus acidophilus w ilości 2 mld

Sposób użycia w profilaktyce : 1 -2 kapsułka dziennie przed posiłkami lub według zaleceń.